Fairplay VIP systém - Žádné "pay to win"

Kdysi, když začínalo staré Mine Empire, nám chodila spousta dotazů ohledně VIP systému. Drtivá

většina serverů tuto službu nabízela, avšak u nás se dost váhalo. Nakonec se VIP udělalo, ale ne takové jako na ostatních serverech, kde jste například denně dostávali balíčky itemů, surovin a měli k dispozici teleportaci na ostatní hráče. Takže vlastně takové "plaťte a mějte jednoznačnou převahu nad ostatníma" - pay to win. 

 

 

 

 

Ukázka cen VIP zahraničního serveru

PAY 2 WIN

NIČÍ POŽITEK Z HRANÍ

Nic takového se u nás nikdy nekonalo. Když jste si pořídili naše VIP, změnila se Vám barva nicku se závorkou [VIP] a příkazu jako /back (po použití /home Vás to portlo zpět). Jednorázově jste dostali kožený armor a pár goldů.  Nic víc nic míň. Šlo hlavně o podpoření serveru, i když z SMS vždy dostaneme tak cca 15%-20%.

 

VIP u nás sloužilo a sloužit bude vždy výhradně jako dar na provoz serveru. Sami administrátoři 

přispívají z vlastních kapes (hosting, reklama, soutěže…)

Nový VIP systém bude už samozřejmě propracovanější, avšak „férplej“. Níže budou popsány jednotlivé VIP balíčky. Tento článek bude sloužit i jako návod k našemu VIP systému.

Balíčky 1 a 2 obsahují herní měnu. Samozřejmě neznamená, že objednáním jednoho z těchto balíčku stanete finančně nezávislými. Tyto   balíčky obsahují přiměřené množství herní měny, aby drasticky nenarušovali herní ekonomiku.

Balíček 4 sice vypadá dost nefér, ale pokud si přečtete jeho popis, tak zjistíte, že pro objednání tohoto balíčku je nutné vlastnit X X. Pokud neradi „ levlíte“ a radši kutáte, je toto možná kompenzace.

Speciální balíček 3 je jediná možnost, jak zrušit BAN, ale neplatí pro hackery a cheatery. Před objednáním je nutné odeslat dotaz, jestli tento balíček můžete použít.

Balíček 5 není potřeba dlouze popisovat. Slouží k změně herní classy.

Balíček 6 a 7 jsou klasické VIP. S rozdílnou dobou platnosti.

+

Balíček 9 je VIP dům. Jednoduše větší obytné prostory - vila.

Balíček 11 je VIP pevnost. Je určen pro společenství několika hráčů, kteří se věnují PVE nebo PVP. Poskytuje společné zázemí a obsahuje "Náhodné truhly" pro všechny členy.

Balíček 8 platí na 4 měsíce a obsahuje "Náhodné truhly" takovou miniloterii.

Balíček 10 obsahuje VIP panství je pro hráče, kteří hrají sami na rozdíl od pevnosti. Stanete se Jarlem vybraného panství. Obsahuje také "Náhodné truhly".

Balíček 12 obsahuje jednorázový port k náhodným truhlám. Hráč si vybírá 2 z 6 truhel s náhodným obsahem. Truhly obsahují itemy vzácnějšího charakteru, tudíž tam nebudete mít kamennou lopatu.

Všechna VIP lze také zakoupit za herní měnu. Ceny jsou uvedeny v detailech jednotlivých VIP balíčků.

Dne: 13. ledna 2015

Pro Mine Empire napsala TerkaCZE