Na co se těšit v "New Age"

V „New Age" se můžete těšit na několik novinek, kromě mapy a propracovanějších staveb zde budou nové možnosti dopravy. Doprava oproti starému Mine Empire bude zpestřena o koně a "svatyně". Koně si budete moct zakoupit před každým velkým městem ve stájích. Svatyně budou rozmístěny po celé mapě (samozřejmě jich nebude zbytečně moc), které budou takovými uzly teleportů mezi jednotlivými regiony. Vzdušná dračí "taxi" doprava zůstane stejná, takže bude jen na Vás, čemu dáte přednost.

Snadná doprava

dostupná všem!

Další novinkou budou bossové, kteří budou představovat skutečnou PVE výzvu. Doufáme, že se nám povede zakomponování bossů i do připravované PVP lokace. Vše bude propojeno úkoly, které budete přijímat od jednotlivých NPC. Na serveru budou jak jednoduché jednorázové úkoly, tak i velká úkolová série, která Vás provede po celé provincii Cyrodiil. Samozřejmě nebudou chybět “daily" úkoly, které budete moct plnit opakovaně a to jak v PVE, tak i v PVP.

Velké změny se dočkají i "kutači", kteří budou muset objevit doly, ve kterých lze kutat. Bude zde aplikován systém "nekonečného" podzemí, kde hráči budou moct kutat, kutat a kutat. Jelikož nechceme, aby se naše mapa vytěžila a byla pak nepoužitelná. Připravujeme pro Vás systém dolů, přes které se teleportujete do podzemí speciální mapy, kde lze kutat, co se Vám zamane.

 

PVE + PVP

SYSTÉM

Velmi podobný bude i systém dungeonů. Kromě jednoho otevřeného mega dugeonu, který bude přímo v provincii Cyrodiil. Zde budou i klasické portály do specifických a tématicky upravených dungeonů. Dungeony budou jak malé tak i velké a lišit se budou obtížnost. Otevírání jednotlivých dungeonů bude jako kdysi doprovázeno eventy a soutěžemi. Další informace o PVE a PVP systému Vám přineseme v dalších článcích. Máte se opravdu na co těšit.

Dne: 20. ledna 2015

Pro Mine Empire napsala TerkaCZE

DUNGEONY

EVENTY

SOUTĚŽE