Nábor stavitelů

Vzhledem k tomu, že nám chodí poměrně dost zpráv s nabídkou spolupráce, rozhodli jsme se zpřístupnit server pro stavitele, kteří budou mít k dispozici speciální flat mapu na které budou moci stavět. Stavby se samozřejmě budou schvalovat, protože nemůžeme do herního světa nakopírovat každou hliněnou kobku nebo obytný stožár. 

Všechny, co se budou na výstavbě podílet zvěčníme v síni slávy a ti kteří budou po otevření serveru hrát jako normální hráči, po zásluze odměníme.

 

Hliněná kobka

Počet stavitelů je omezen, takže bude probíhat selekce těch nejlepších z Vás. Kdybyste se nedostali mezi stavitele tak nezoufejte, protože stavět u nás každý nevydrží :) v případě odstoupení některého ze stavitelů se jeho místo uvolní a bude k mání.

 

Samozřejmě zde bude platit několik pravidel… ničení cizích staveb, pokusy o bugování, opouštění světa stavitelů = perma ban. Server není hotov a potřebujeme řešit výstavbu a né ptákoviny :)

Obytný dům

VIP dům

Obytný stožár

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Upozorňujeme, že se jedná o fantasy středověký server. Tudíž záleží velmi na tom, jak jste schopni stavět na toto téma. Pokud se chcete ucházet o pozici stavitele a přiložit ruku k dílu zde je návod:

1. Vyplnit dotazník

 

2. Stáhnout náš beta resourcepack (nekompletní verze určena pouze pro výstavbu)

 

3. Udělat screenshoty vašich staveb (vnitřek+vnějšek) a zaslat je zprávou na fb.com/empirenewage

  • Facebook Classic

Dne: 13. února 2015

Pro Mine Empire napsala TerkaCZE