Historie serveru aneb R.I.P. Mine Empire

        

Všechno to začalo nápadem několika lidí. Na přelomu roku 2011 a 2012 jsme spustili onen server na verzi 1.0 (nevíme přesně). Z důvodu velkého zájmu,  jsme 1.února 2012 navýšili počet slotů z 10 na 20. Hned poté následoval 1. event, který jsme i natáčeli. Jmenoval se „Otevírání dungeonu Zombie Apocalypsa“. Poté následovala odstávka, psaní questů, class systém a tak dále. 

Jedny z prvních videií

 

Vzhledem k tomu, že se minecraft kažou chvilku aktualizoval (v té době), bylo nutné, server odstavovat a předělávat několik věcí například pluginy, textury. Byla to šílená doba. V té době Pechi točil IRL (In real life) videa. Server byl opět nahozen ve 23:57 23. února, avšak 27. února se objevil problém.  Plugin ve kterém jsme dělali classy přestal být aktualizován a bylo nutné přejít na jiný. A to znamenalo další odstávku a než jsme je stihli dodělat, vyšla nová verze minecraftu 1.2 a to znamenalo jen další problémy. Pechi mezitím řešil class systém a částečně výstavbu se Stiflerem (dnes vystupuje pod jménem WenaCZE) a dalšími staviteli.

 

Další videa

 

Totální odstávka byla vyhlášena 17. března, ale jen do té doby než budou dostupné pluginy na novou verzi. Pechi začal v té době streamovat výstavbu a jiné hry, aby naši hráči mohli zjišťovat, na co se můžou těšit. Server byl opět nahozen 2. dubna, ale ne na dlouhou dobu. Vyšel nový update 1.2.5 – další problémy. Server byl otevřen pro hráče 3. Května. Probíhaly další eventy, soutěž o Diablo 3 key a také jsme otevírali nové dungeony. Pak ale server zemřel. Nebyli lidé a čas, byly vyčerpány všechny finance od Pechiho. V lednu 2012 byl první pokus o znovuoživení serveru, ale to bohužel nevyšlo.

 

R.I.P. Mine Empire

2012-2013

Dne: 8. ledna 2015

Pro Mine Empire napsala TerkaCZE